בגד ים מתאים למלאות

בחנות האינטרנט של המותג המצליח MODELMAR מוצע מבחר אופנתי וגדול של בגדי ים בשלל גזרות ומידות, לרבות בגדי ים מתאימים ומחמיאים לנשים מלאות. לרשות לקוחות החברה עומד צוות אדיב ומיומן, הזמין לסייע להן בבחירת בגד ים מתאים לגזרה מלאה. בנוסף, בכדי לסייע לכן להבין איזה בגד ים מתאים למלאות, מובאים לפניכן מספר דגשים בנושא. 

 

בחירת בגד ים לנשים מלאות

 

בעולם שבו רזון מהווה אידיאל יופי, נשים מלאות מוצעות את עצמן לא אחת מתקשות בבחירת בגד ים מחמיא. זאת כמובן שלא בצדק, כי אישה מלאה בהחלט יכולה להיות מושכת וסקסית גם בבגד ים, אם היא תבחר בפריטים נכונים. לפניכן מספר דגשים שיעזרו לכן לבחור בגד ים יפה, אופנתי ומחמיא:

 
  • נתחיל בבגד ים מחטב- בגדי ים מחטבים, שלמים וביקיני, בשלל גזרות, הדפסים ודגמים אופנתיים, כפי שיש לנו להציע, מעניקים פתרון מושלם לנשים מלאות. מדובר בבגדי ים מבדי איכות, נעימים למגע, בגזרות מחמיאות, למשל כבגד תחתון עם גזרה תחתונה לטשטוש בטן גדולה. 

  • נעבור לבגד ים בהתאמה אישית- שירות נוסף המוצע על ידי חברתנו של התאמת בגד ים אישית, מספק מענה מושלם לנשים מלאות. ההבנה שלנו בתחום תאפשר להתאים לכל אישה בגד ים תפור לגזרתה ומידותיה, שמכסה מה שעדיף להסתיר ומדגיש מה שכדאי להבליט.

  • חזה גדול- לנשים עם חזה גדול ונפול כדאי לבחור בבגדי ים שתומך בחזה, עם חזיית ברזלים או חזיית קאפים, שיש לו גם רכיסה טובה.

  • בטן גדולה- נשים עם בטן גדולה יוכלו לטשטש אותה על ידי בחירה בתחתון גבוה המכסה את הבטן. כמו כן בגד ים כהה באזור הבטן או עם גזרה והדפס צבעוני אלכסוני מסייעים בטשטוש מידות הבטן.

  • תרגישי בנוח- בשורה התחתונה את יפה כשנוח לך עם עצמך, ולא משנה כמה את שוקלת. לכן אם את מלאה ולא נוח לך בבגד ים שלם בחרי בביקיני, אם את אוהבת לחשוף כמה שיותר את החזה שלך עשי זאת בגאווה, אם את אוהבת את עצמך בצהוב או אודם לכי על זה, וכן הלאה.

 

הזמנת בגד ים לנשים מלאות

 

הזמנת בגדי ים במידות וגזרות מחמיאות לנשים מלאות מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן להזמנת בגדי ים בהתאמה אישית ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, צרי קשר עם חברת MODELMAR בטלפון 052-454-2525 או במייל modelmarr@gmail.com.

x

#{title}

#{text}

#{price}