בגדי ים ביקיני בעיצוב אישי

בגדי ים ביקיני בעיצוב אישי הם לרוב בגדי ים שמחמיאים לגוף ומעניקים לכל אחת את האפשרות להיראות במיטבה. חשוב לבחור את בגד הים שיושב בצורה הכי מחמיאה לגוף ושנראה בהתאם למידותיו. ישנן גזרות רבות ומגוון רחב של עיצובים דגמים ומידות, אך יחד עם זאת גם כל אישה היא שונה ולכל אחת יש מידות גוף שונות, ולכן המגמה כיום היא עיצוב אישי גם בבגדי ים, כדי שכל אישה תרגיש הכי טוב שאפשר.

היום יש אפשרות גם לרכוש חלקים בודדים, כלומר רק חלק עליון מדגם אחד ומדגם אחר לבחור רק חלק תחתון, וכך ליהנות מבגד ים בעיצוב אישי. הדגמים המבוקשים מזה שנים רבות יהיו בגדי ים המשולשים שנחשבים לקלסיים במיוחד וגם בגדי הים הברזילאים שלא סרו מהמדפים ועדיין יש להם ביקוש ומגיעים בשלל עיצובים וגוונים.

מקוריות היא שם המשחק                                                                                                           

כאמור, יש שפע עצום של בגדי ים בסגנון ביקיני וגם בגדי ים שלמים, דגמים עם גזרות נמוכות ודגמים עם גזרות גבוהות. חנויות רבות מחזיקות דגמים מקוריים של בגדי ים מעוצבים, ובכל בחירה שלכן, אתן כנראה תהיינה היחידות שמתרועעות אתו בחופשת הקיץ. בנוסף, תמיד תוכלו לבקש דגם מסוים שאתן אוהבות שייתפר בדיוק למידותיכן, שידע להסתיר את המקומות שאתן מעוניינות לא לחשוף, וידע להבליט אזורים בגופכן שאתם רוצות לערטל, כך תרגישו נוח להיחשף בכל מסיבת חוף או בריכה בלי שום רגשות אשם.

תפירת בגדי ים 
                                                                                                               
תפירת בגד ים בהתאמה אישית זה הטרנד הלוהט של קיץ 2020. מדובר בעיסוק ספציפי ומקצועי שבו התופר שהוא גם המעצב, מכיר את כל סגנונות הבדים שאיתם תופרים בגדי ים ומנוסה בכל הטכניקות של תפירת בגד ים, שהיא שונה בתכלית מתפירה של בגדים רגילים. תוכלו להתייעץ עם התופר ולעצב יחד אתו את הבגד ים שעליו אתן חולמות, בצבעים ובגזרה שתמיד רציתן, שיסתיר בדיוק את מה שאתן רוצות ושיחשוף את מה שאתן גאות בו וכו'.

מחפשת חנות עם בגדי ים בהתאמה אישית? חנות שתוכלי לרכוש בה את בגד הים המדויק עבורך? אצלנו ב- מודלמר, תמצאי בגדי ים בהתאמה אישית! מגוון של עיצובים אישיים עם הדפסים מקוריים שיתאימו לכל אחת, גם לשמנמנות שבחבורה וגם לכל מי שיש חזה גדול. באתר הבית שלנו תתרשמי מקולקציות מרהיבות ודגמים מיוחדים במבחר גוונים וטקסטורות ותוכלי גם לבקש תפירה מיוחדת שתואמת את כל שאיפותייך לקיץ הקרוב.  
x

#{title}

#{text}

#{price}