בגדי ים מיוחדים לנשים


איזו גזרה לבחור – שלם או בקיני? מה הצבעים השולטים של בגדי ים לקיץ הקרוב? אילו דגמים יעזרו לנו להדגיש את היתרונות ולהסתיר את החסרונות? ומה בכלל הטרנד הכי לוהט להיראות איתם על חוף הים בקיץ 2019?  

כמעט כל אישה היא חסידה של אופנה וטרנד, אך בקיץ הזה, המילה 'אופנה' מקבלת משמעות קצת אחרת. כל אחת תחפש את הבגד ים שייחטב אותה בהתאם למידותיה ויחמיא לגזרה שלה ועם זאת שיהיה צמוד לטרנדיות ולצו האופנה. הקיץ הזה יהיה חשוב גם לדאוג שהבגד ים שלכם מעוצב ויוקרתי. בגדי ים יוקרתיים הם הדבר הבא! הם לא חייבים לעלות הון, אבל כן להיות בגדי ים מעוצבים וייחודיים עם דגש על ייחודיות.

הטרנד הלוהט הבא - בגד ים עם שרוול אחד ארוך


ראינו איך האופנה של שרוול משתלבת יפה בשמלות של כלות ועכשיו היא עושה דרכה עד לחוף הים. בגד ים עם מכנסון או בגד ים עם שרוולון- אלה הדגמים והגזרות שתיחשפו אליהם הקיץ, למנעד של בגדי ים מיוחדים ומסקרנים עם דגמי פרחים והדפסים והרבה צבעי אדמה של חום, אדום וכתום. קיימת חשיבה ויצירתיות בלתי פוסקת אצל מעצבי בגדי הים, ודחף ליצור חידושים בתחום. בגדי הים של הקיץ הקרב מספקים מענה מושלם לכל אישה שרוצה לטשטש אזורים מסוימים, להסתיר חזה גדול או זרועות שמנות, והם מתכתבים בדיוק עם הביטוי 'מגלים טפח ומכסים טפחיים', כשהם מצליחים להבליט את הסקסיות ואת מלוא הנשיות מכל אישה.

 

עיצוב אישי ושילוב של טכנולוגיות מתקדמות


הטכנולוגיות המתקדמות עושות את דרכן גם אל עולם בגדי הים וניתן לראות כיצד מעצבי בגדי ים עובדים עם טכניקות חדשות באמצעות חיתוך לייזר ויצירה של דגמים מיוחדים ומקוריים להפליא, כמו צורות של מנדלות במרכז בגד הים, או פרחים או דוגמאות גיאומטריות, החושפות מעט עור ועדיין מסתירות את מה שאפשר, בגדי ים אלו נחשבים לטרנד לוהט, גם בבגדי הים הביקיני וגם בגזרת השלמים, כולם בגדי ים מיוחדים לנשים שמחפשות בגד ים שנתפר במיוחד עבורן, כשנלקח בחשבון סגנונן האישי ומידותיהן.

 

מחפשות גם בגדי ים בעיצוב אישי? ב "מודלמר" תמצאו את בגדי הים שנתפרים ממש עבורכן בעיצוב אישי עם הדפסים מקוריים. כל דגם שתתאהבו בו באתר הבית שלנו ניתן יהיה להתאים אותו בדיוק למידות שלכן ובהתאם למבנה הגוף. 

x

#{title}

#{text}

#{price}