איזה בגד ים מתאים לחזה גדול?

בעידן הנוכחי נשים רבות מבקשות חזה גדול ואף פועלות בנידון. יחד עם זאת, נשים בעלות חזה גדול מתקשות למצוא בגד ים מתאים, ביקיני או שלם, שיחמיא ויתמוך בחזה שלהן. בדיוק לצורך הזה עונה המותג המוביל MODELMAR שמספק מבחר מגוון ואופנתי של בגדי ים לנשים עם חזה גדול, המוצעים למכירה ישירות דרך חנות האינטרנט של החברה עבור מחירים כדאים במיוחד. ואם לא די בכך, המותג גם מתמחה בעיצוב בגדי ים בהתאמה אישית, המאפשרת תכנון בגד ים שיושב אליך בול, בגזרה, צבע הדפס ועיצוב מועדף עלייך.

 

מענה שלם לנשים עם חזה גדול

 

חברתנו מעצבת ותופרת בגדי ים איכותיים, שלמים וביקיני, בשלל דגמים וגזרות, צבעים, הדפסים ומידות, לרבות בגדי ים ביקיני עם מידות נפרדות לחלק עליון ותחתון. כך למשל, תוכלי למצוא בגדי ים בקיני מתאימים לחזה גדול מדגמי נמר שחור, שחור בייסיק, ביקיני חלל, פפיון אדום, אננס צבעוני, ועוד, או בגדי ים שלמים לחזה גדול בדגמי נמר או אדום כתף אחת,  Royalבפסי אדום ושחור, כחול עם הדפסי עוגן מעודנים בלבן ועוד. 

 

כל זאת עם גזרות מחמיאות, אופנתיות ויפות, בדים משובחים ונעימים למגע ומבחר גדול של צבעים והדפסים מקוריים של החברה. כמו כן, אם את רוצה להבין איזה בגד ים מתאים לחזה גדול ואיזה בגד ים יתאים ספציפית לנתוני גופך, לרשותך עומד צוות החברה שזמין לסייע ולייעץ בבחירה נכונה של בגד ים שמחמיא לך.

 

מספר עצות בנושא

 

בכדי לסייע לך בנושא לפנייך מספר עצות שיעזרו להבין איזה בגד ים מתאים לחזה גדול.

בתור התחלה חזה גדול נדרש לתמיכה טובה, עם בגד ים מבד איכותי וחזיית קאפים או ברזלים ועם סגירה הדוקה ויציבה. כמו כן כתפיות רחבות או בגדי ים קולר מסייעים בעיצוב ותמיכת החזה. חשוב שהחזייה תהיה במידה נכונה שתכסה היטב את החזה, שהוא לא יתחיל לצוץ מכל מיני כיוונים לא רצויים. בנוסף, במרבית המקרים לנשים עם חזה גדול עדיף לוותר על חזיית סטרפלס, הנוטה למשוך את החזה כלפי מטה ועלולה לגרום למצבים מביכים.

 

הזמנת בגד ים לחזה גדול

 

הזמנת בגדי ים לנשים עם חזה גדול מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן להזמנת בגדי ים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, צרי קשר עם חברת MODELMAR בטלפון 052-454-2525 או במייל modelmarr@gmail.com.

x

#{title}

#{text}

#{price}